Biz Kimiz

MES HOTEL

Biz Kimiz

image

HAKKIMIZDA

Samsun’nun ilkadım ilçesinde, 2020 yılında faliyete giren otelimiz, 30 oda 60 yatak kapasitesi ve üstün ses yalıtımına sahiptir. Bölgede en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için yola çıktığımız bu sektörde, siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen titizliği ve kaliteyi sergilemekteyiz.

Mes Hotel bünyesinde bulundurduğu Masella Cafe & Fırın ile değerli konuklarımızın hijyenik şartlarda yemek ve cafe ihtiyacını karşılıyor.

Masella Cafe & Restorant

Ayrıca otelimizde bulunan restoran kısmında, sabah güneşin doğuşunu ve eşsiz şehir manzarasını izlerken kahvaltı yapabilir, akşam geldiğinizde ise restoranımızda çayınızı yudumlarken, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz

 

 

OTEL

30 Oda ve 60 yatak kapasitesi ile 2020 Yılında açılan Samsun’nun İlkadım ilçesinde günümüz şartlarına uygun, hijyenik ve güler yüzlü personeli ile hizmetinizdedir.

RESTORANT

Sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için özenle size özel olarak hizmetinizdedir.

Ayrıca 200 kişilik Restorantımızda Öğle ve Akşam yemeklerinde Alacar’te hizmeti ile hijyenik konuşullarda hizmetinizdedir.

ORGANİZASYON

Özel davet ve yemeklerinizde, İş yemeklerinizde, Doğum günü kutlamaları, Mini toplantı organizasyonlar için siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

MES HOTEL

YORUMLAR